Cumartesi, Şubat 19

İndirimlerden Çırptıklarım ( I love rebajas 2 )

Yılbaşından bu yana burada çılgınlar gibi indirim yapıldığından bahsetmiştim. Indirimler iyi güzel hoş cebimize yararlı lakin insan hiç almayacağı şeyleri sırf fiyatındaki inanılmaz düşüş nedeniyle alabiliyor yani almassa salak gibi hissediyor insan kendini. Dün Stradivarius da bakınıyordum acayip komik bir şapkanın fiyatı 30 eurodan 2 euro ya düşmüş. Artık şapka ne kadar gülünç siz tahmin edersiniz. Kadının biri de takmış kafasına bakınıyor hemen beni durdurdu ay bu şapka ben de nasıl durmuş sencee diye.. Böyle durumlarda otomatik olarak ispanyolca bilmiyor numarasına yatıyorum.. Burda da kimse ingilizce bilmediği için hemen sıyrılıyorum ama teyze ingilizce biliyor çıktı şansıma.. neyse 2 saat kendisine şimdi bunu sırf 2 euro diye alsan allasen giyecek misin ? kocaman şapka evde de yer kaplıcak atsan ataman satsan sataman git 2 euro ya 1 şişe şarap alırsın burda yahu dedim.. ondan sonra ay galiba alcam dedi.. hayır  2 cocuk annesi devlet memuru bir tipi vardı o şapkayı nerede giyecek anlamadım. Neyse benim aldıklarıma gelelim. 

Öncelikle ayakkabılarımdan başlamak istiyorum fiyatı %50 düşmüştü.
40€ - 20€ (Stradivarius)

 Battaniye giymek isteyenler için birebir :)
30€ - 10€ (Pimkie)

Çektiğim yüksek kalitedeki resimden bir şey anlaşılmıyor ama hoş bir üst kendisi.
15€ - 5€ (H&M)

Bu eteği ilk gördüğümde aşık olmuştum ama almamıstım sonunda benim oldu 
20€ - 8€ ( Stradivarius)

Bu da şort etek yaz ayları için ideal :)
20€ - 5€

Bu tshirt ün orjinal fiyatını bilmiyorum ama 3€ ya aldım.

Tırnaklarıma baktıkça mutlu oluyorum =)

 Arada oturup ders çalışıyorum ama çok uzun sürmüyor :)

Son günlerde hastaydım bu da hastalık kitim :)

muah!!

4 yorum:

  1. merhaba yazıllarınızdan takip ettiklerim dışında,ispanya madrid-barcelona hep böyle indirimler yaparmı. özellikle yazın bu konularda nasıl olur. neler alınır giyim'de teknolojide biraz bilgi verebilirmisiniz:)

    YanıtlaSil
  2. Tam olarak yıl içinde ne zaman indirim yapıyor bilemiyorum daha 6 aydır burdayım:) Bu seneki indirim olayı biraz abartıydı çünkü İspanya büyük bir krizle savaşıyor o yüzden çok bir şey satamamış olacaklar. Benim teorim bu yönde yani her zaman bu kadar indirim olur mu bilmiyorum. Giyimde çok ucuz şeyler bulabilirsin ama teknolojide türkiyeden çok farklı değil fiyatlar belki çok az daha ucuz olabilir :)

    YanıtlaSil
  3. Ayakkabıları pek sevdim :)

    YanıtlaSil