Pazar, Şubat 10

Geri Döndüm

Merhabalar,

En son ne zaman bir şeyler yazdım hatırlamıyorum bile ama en büyük nedenlerinden biri son 1 yıldır içinde bulunduğum garip depresif hallerim ve tahmin edileceği gibi işim, evet hala bırakmadım. Binlerce kez gitmek istiyorum demem ve 2 kez resmi dilekçe vermem bile işe yaramadı desem? Ne yaparsam yapayım bir şekilde olduğum yerde sayıyorum, bir yandan iyi bir durum ama bir yandan da bir şeyleri değiştirmem gerekiyor. Yakında büyük haberlerle gelebilirim, tekrardan yazmayı unutmassam tabi...

Son bir yıl içinde aşırı kilo aldığımı eski kıyafetlerimin içine hiç sığamadığımdan behsetmiyorum bilem :) Sürekli aynı kıyafetleri - bana olanları giyiyorum ve yeni kıyafet almayı reddediyorum , çünkü geri kilo vericem. Henüz bu konuda da bir şey yapmış değilim ama en azından durumun ehemiyetinin farkındayım, bu da bir şey öyle değil mi ?

Annem yaşadığım bazı sağlık sorunları nedeniyle beni ziyarete geldi ve gitti, onu tren garına bıraktıktan sonra birazcık yürüdüdüm ve soluğu benim için kelalaka bir yer olan Özdilek te aldım ve bakın nasıl saçma şeyler aldım :)

Eveeeet , Beyonce belgeseli ve Sevgililer günü adlı über kılışe bir film aldım. Dönüşte bir hayli soğuk yediğimden yanına bir de sıcak kahve yaparak annemin getirdiği profitrolu yedim çünkü hakettim o kadar özdilek e yürüdük ya lan. Filmi henüz izlemedim neden aldığımı ise bilmemekteyim hayatımda hiç sevgililer günü yaşamadım :) Beyonce ise tahmin edileceği gibi döktürdü onun o enerjiyi görünce iyice battaniyeye sarılıp profiterolumden daha buyuk lokmalar aldım.. Ya galiba zayıflıcam çok yakında!

Bu resim de dün çıktığım yürüyüşden bir kare, bu kadar spor bünyeme dokunmasa bari :)
Tekrarden geri döneceğimmm

Öpenzeeeee xoxoxoxo

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder