Pazar, Şubat 26

Oha

Evet blog yazamaya zamanım yok saatlerce mesai ye kalıp annemleri bile aramayı unutan mal bir insan oldum ama blogumun arşivini ezebere bilip her gün bir şeyler yazmış mıyım diyen o insandan da acayip yoruldum o yuzden de yazmıyorum önceden de bahsetmiştim.
Blogumun çok fazla ziyaretcisi yok o yuzden direk belli oluyorsun hatta tek ziyaretçisi de sensin.. yazmayı bıraktığım halde.. Yemin ediyorum ben california da oturan kimse tanımıyorum kimsin kardeş ne istiyon.. bir şey yazmadığımı bile bile buralara gelip arşivimi niye incik cincik ediyon!! Belki ecnebisindir bilemiyorm nasıl bir manyaksın o yüzden ingilizci de yazayım da boşa laf dökmüş olmayım.

Who the hell are you ? Yeah the person who probably made my blog page as their home page.. please stop. its beyond annoying and reaally uncomfartable for me. Just tell me who you are and then please stop stalking! pretty please !!
Thanks

2 yorum:

  1. Ben seni merak ediyorummmm kızzzzz! (Ama bloguna her gün giren sapık değilim hehehe :D )

    Nasıl gidiyor Eskişehir maceran? İş hayatı nasıl?

    YanıtlaSil
  2. Saol Leahcan! Ya her kimse uyuz oldum yeminlen. Makul tutarda ziyaret etse haydi neyse herkese açık bir yer ama bu nedir yaw.
    İş hayatı oyh yani süper doyamıyorum çalışmalara onla ilgili uzun uzun yazıcam ya valla çok zor. Ne diye mezun olduysam. Eskişehir kanımca güzel bir yer pek zamanım olmuyor gezip görmeye :)

    YanıtlaSil